מערכות מולטימדיה וזרועות

Vogels-arm-mount1

זרוע חשמלית לטלויזיה

לקוחות רבים כלל אינם מודעים לאפשרות התקנת זרוע חשמלית לטלויזיה שלהם. זרועות החשמליות לטלויזיה קיימות בשוק כבר שנים. מחירן הגבוה של זרועות חשמליות לטלויזיה מנעזרוע חשמלית לטלויזיה את שיווקן כראוי. לאחרונה, חלה ירידה קלה במחירי הזרועות החשמליות והחלה הזרמה של זרועות למסכי led\lcd ופלזמה המונעות ע"י שלט רחוק.

LC-202

זרועות לטלויזיה

טלויזיות תופסות הרבה מקום בסלון ובעידן שאנו חיים בו, העיצוב הנקי והאסטתי תופס יותר ויותר תאוצה ובצדק. טלויזיות הינן אלמנטריות כמעט בכל בית היום והפתרון האידאלי לחיסכון במקום הינו זרועות לטלויזיה. כיום, ניתן למצוא זרועות לטלויזיה ידניות (מתכווננות ידנית) וזרועות חשמליות (מתכווננות בעזרת שלט רחוק).

main-1 (1)

רמקולים שקועים

המילה האחרונה בשילוב מערכת שמע ביתית תוך שמירה על מראה אסתטי, נקי וחלק של מרחב החדר הרצוי. רמקולים שקועים ניתנים לצביעה בכל צבע רצוי על מנת להעניק שילוב מקסימלי ומראה מינימלי כחלק מהקיר. מגוון רמקולים שקועים לקולנוע ביתי בשלל עוצמות גדלים ועיצובים לבחירתך.

main4

רסיבר

מטרתו של רסיבר, הכולל כמה רכיבים אלקטרוניים בסיסיים וחשובים כגון מגבר ומעבד אותות הוא לקלוט את אותות השמע ולנתב אותם מחדש, לרמקולים המחוברים אליו. יחד עם זאת, רסיבר יכול לשמש כפונקציה נוספת על פני היותו "נתב". לדוגמה, באפשרותו לשנות צלילים בעלי מאפיינים מסוימים, להדגיש אותם יותר ואפילו לעבוד במצב מיוחד בו רסיבר מקטין את ההפרשים בין הצלילים הגבוהים לנמוכים (פונקציה מאוד יעילה במצבים כגון: תינוק ישן בבית, כשהקירות בין הצופה לבין השכן דקים ומעבירים כל צליל וכו').

71

כבל HDMI

העולם בו אנו חיים הוא עולם בעל בחדות גבוהה וכדי להנות מהתמונות הטובות ביותר, מומלץ להשתמש בציוד הטוב ביותר – כולל הכבלים המחברים את מערכת הבידור. שני החיבורים הנפוצים ביותר לוידאו HD הם Component ו-HDMI. שניהם פועלים היטב, אך מביניהם, עדיף לבחור בכבל HDMI. מדובר בכבל יחיד לחיבור שמע ווידאו המספק איכות תמונה מעולה, שמע היקפי, תמיכה בתלת-ממד ועוד, מול כבלים מרובים המשתמשים בחיבורי Component.

2503

מקרן קול

המילה האחרונה בתחום האודיו לבית הינה מכשיר הנקרא מקרן קול – יחידה המורכבת ממגבר ורמקוליים פנימיים אשר ניתן להניח על מזנון או לתלות על הקיר. יחידה זו למעשה חוסכת לנו את תליית הרמקולים במקומות השונים בחדר והעברת החוטים בבית.